Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

1. ADMIN JE NEJVĚTŠÍ AUTORITOU SERVERU. Každý hráč je nucen se podřídit jeho rozhodnutí a příkazům.


2. Nick nesmí obsahovat vulgarismy ani rasistické narážky a musí být jasně čitelný.


3. Je zakázáno vulgární chování a rasistické projevy. Slušné chování se bere jako samozřejmost. Nepožadujeme sice krasomluvu, ale nemusíte to přehánět. Za přehnané nadávky budou tresty v těchto krocích -> 1. upozornění * 2. důležitejší upozornění * 3. chatban dle rozhodnití gm / admina.


4. Zabíjet spoluhráče s LVL nižším než 20 je zakázáno s výjimkou hráčů se statusem PK.


5. Je zakázán spam ve hře i na fóru.
Pro obchody typu: koupím (WTB), prodám (WTS), vyměním (WTT) využívejte shoute určené pro tento účel.


6. Zneužívání BUGU je zakázáno. BUGY hlaste na fóru. Pri opakovaném zneuzívání bugu se muže stát ze budete trestáni.


7. Létat na Wyverně ve mestech je poveleno, jediný zákaz je využít wyvernu k buggování.


8. Je zakázáno vyhazovat itemy na zem, zbytečne to zatežuje server a vznikají lagy.


9. Nikdy nikomu nedávejte ACC, ani Admin ani GM nemají právo ho od vás žádat. Nepotrebují ho. Případné ztráty vecí z ACC nebudeme rešit.


10. Je zakázáno jakýmkoli zpusobem vydávat se za Admina nebo GM.


11. Jestli vám Admin nebo GM neodpovídá na dotazy, má moc práce nebo zrovna nesedí u počítace. Nespamujte ho zbytečne. Pokud vám neodpoví do 10 minut opakujte dotaz.


12. Nežádejte Admina nebo GM o supporty či zvýhodnění, ani o žádnou půjčku. Stejně vám nebude poskytnuta a navíc dostanete trest.


13. Admin ani GM není povinen vám zjišťovat dropy a vlastnosti charakteru. Nejdřív se zeptejte okolních hráčů, a pak popřípadě tedy Admina, GM jako poslední řešení..


14. Vstupem na server se zavazujete plněním pravidel.Tresty: Trest určuje GM, které hráče přistihne při porušení pravidel a pouze on má právo výšku trestu pozměnit dle okolností. Ostatní GM mohou trest změnit pouze v případě, že se v odvolacím řízení rozhodne ve prospěch hráče. Hádání se o zvoleném trestu, či žebrání o zmírnění trestu povede jen k vyžšímu trestu. Výška trestu je posuzována individuálně, na základě toho, jaké zkušenosti GM s trestaným hráčem mají (například zaslouzilý "RP hráč" nedostane plný trest, naopak často trestaný "noRPík" dostane bez milosti maximální trest). Pokud hráč nesouhlasí s trestem, může se odvolat. Odvolání se podává hlavnímu adminovi serveru. Při odvolání admin případ na základě podaných důkazů posoudí a trest může být snížen (případne prominut), ponechán a nebo zvýšen. Možné tresty jsou : chatban, jail, znemožnění pohybu či obchodu, odebrání přestupů, delevel a v krajních případech smazání postavy či zabanování accountu.


 

Explority a cheaty

1. Wall Shooting - je přísně zakázáno střílet přes zdi, podlahy a jiné překážky. Po nahlášení že jste stříleli přes překážky můžete dostat jail nebo ban na account.

2. Využívání Bugů - Úmyslné a opakované zneužívání známých nebo zjevných chybů může být potrestáno ztrátou charakteru, jailem, banem na account. Bugy okamžitě nahlaste buď ve hře GM/adminovi nebo na forum.

3. Hacknutí serveru - pokus o hacknutí serveru, ať už je to hra, nebo databáze se bude trestat okamžitým IP banem.

4. Third Party Programs - the use of third party programs and client moddifications is forbidden at L2. Any player found using any of these will be perma banned.

5. Používání L2 Walkera je zakázáno. Trestá se banem.

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13308
Měsíc: 75
Den: 8